Заставні авто в Україні
Автомобільний конфіскат
Продаж кредитних авто в Україні. Перспективи, проблеми й тенденції розвитку ринку автоконфіскату

нисан лиф купить в украине nissan leaf купить в сша

УКРОЦІНКА

ОЦІНКА АВТОМОБІЛІВ
для сплати податків
Найбільш повна інформація про оцінювачів України Автоматизована подача заявок на оцінку майна Проведення тендерів на оцінку майна Все про оцінку майна
ОЦІНКА МАЙНА В УКРАЇНІ
єдина база з продажу заставного та
конфіскованого майна банками України

КРЕДИТ ОНЛАЙН В УКРАЇНІ
Швидке оформлення кредитів на авто в Україні через інтернет

ЗАСТАВНЕ МАЙНО
В УКРАЇНІ

Реалії та перспективи українського ринку заставного майна

Залоговые авто в Украине
Автомобильный конфискат
Продажа кредитных авто в Украине.

Перспективы, проблемы и тенденции развития рынка автоконфиската
(русскоязычная версия)

Carbidus.com

Поиск и покупка авто на аукционах в США

покупка автомобилей в США и доставка в Украину...

Розвиток ринку автоконфіскату та продаж заставного авто

На автомобільному ринку України, у ніші продажу заставних авто, відбуваються кардинальні зміни, а саме вихід банків на ринок автомобілів із пропозиціями про продаж кредитних авто.

Так, за даними експертів за останні роки в Україні було продано порядку 1,5 млн. авто. При цьому, порядку 800 тис. авто - це категорія "кредитне авто". Частина людей, які взяли кредити на купівлю авто, на даний момент не можуть їх сплачувати й готові повернути своє заставне майно авто в банк для наступної реалізації безпосередньо самим банком цих об'єктів застави.У свою чергу, банки, кажучи про проблемні кредити, називають різноманітні цифри, але якщо взяти середнє значення, те приблизно 20% кредитних авто є "неповерненнями" і які у майбутньому можуть перейти в категорію конфісковані авто. Це значить, що близько 150 тис. заставних автомобілів будуть конфісковані банками й потраплять на вторинний ринок, з метою реалізації їх як автомобільного конфіскату. І якщо дані прогнози зміни кон'юнктури українського авторинку збудуться, то конфісковані банками кредитні автомобілі складуть більше третини усього обсягу пропозицій автомобілів в Україні. І цілком резонно, що саме даний банківський конфіскат заставних авто спричинить інтерес у покупців. У наслідок чого структура автомобільного ринку України може бути радикально змінена убік продажу заставних авто, які раніше знаходилися в кредиті й були конфісковані банком.

Переваги конфіскованих банками заставних авто

Основні переваги конфіскованих кредитних авто, які продає банк, наступні:

Більшість конфіскованих кредитних авто мають невеликий вік і більша частина із цих заставних автомобілів перебувають на гарантії у дилерів. Даним фактом може похвалитися лише вкрай мала частина авто, які продаються в Україні. Більша частина конфіскованих авто пройшли необхідні ТО, що виявило можливі приховані дефекти в процесі експлуатації, які були усунуті в сервісних центрах дилерів.

Усі заставні авто, які є автомобільним конфіскатом, пройшли перед реєстрацією всі необхідні перевірки. У цьому можна бути повністю впевненим, тому що вся методологічна документація банків чітко прописує даний механізм при кредитуванні купівлі авто. При цьому, купуючи заставне авто, Ви можете бути спокійним щодо процедури реєстрації, постановки на облік і ТО по даному конфіскованому кредитному авто.

Основна причина продажу конфіскованого заставного автомобіля - компенсація банком невиплаченого кредиту по заставному авто. А ось причини продажу автомобіля на авторинку - найрізноманітніші.

Основним елементом занепокоєння покупців конфіскованих авто являється те, що факт продажу конфіскованого кредитного авто може бути оскаржений у суді. Але юристи банків переконують, що така ситуація зводиться до нуля. При цьому, якщо суперечка й виникне, покупець конфіскованого банком заставного авто цілком захищений адже згідно із Цивільним кодексом України, придбане їм, на законних підставах, заставне майно, у цьому випадку авто, не може бути передане колишньому власникові. При цьому, навіть якщо процедура вилучення кредитного заставного авто була порушена, відповідальність за це несе тільки виконавча служба й банк. Іншими словами попередньюму власникові конфіскованого кредитного авто й банку доведеться розбиратися між собою, але забрати в нового власника сумлінно придбаний заставний автомобіль буде неможливо.

Де знайти кредитні заставні авто й автомобільний конфіскат?

Нижче ми надали повний список Інтернет-ресурсів і веб-сайтів банків, на яких розміщені пропозиції по кредитним заставним авто та автоконфіскату:

Варто також відзначити, на ринкові продажу конфіскованих кредитних авто та іншого заставного майна, усе більше простежується тенденція продажу банками конфіскованого майна, зокрема кредитних заставних авто, через спеціалізовані сервіси, з метою зняти весь негатив продажу конфіскованого заставного майна із бренда банку. Адже, якщо в майбутніх потенційних споживачів банківських кредитів складуться негативні асоціації з даним брендом банку, то надалі довіру споживачів кредитів до даного банку та позитивний імідж самого банку буде значно складніше й дорожче відновити, аніж на даному етапі скористатися послугами такого сервісу.

Безперечним лідером на ринку сервісів по реалізації заставного майна, зокрема конфіскованих кредитних авто, серед інших сервісів в Україні є спеціалізований сервіс з продажу заставного майна й конфіскату - Портал UAMAKLER.com. Він дає банкам шанс швидко реалізовувати проблемне, а головне важко реалізуєме, заставне майно, без нанесення якої-небудь шкоди іміджу банку. Що в поточній ситуації є дуже важливим фактором тому що зі погіршенням фінансової ситуації в Україні буде з'являтися у продажу все більша кількість заставних авто, які банкам потрібно буде дуже оперативно реалізовувати по максимально вигідній ціні з метою закриття проблемних кредитів банку. Саме такі сервіси із продажу заставного майна, як портал UAMAKLER.com, зможуть допомогти банкам вийти зі складної ситуації, яка склалася на кредитному ринку України, без істотної втрати іміджу самих банків.


Разработка бизнес-плана | Регистрация предприятий и представительств в Украине | Разрешение на работу в Украине | Бухгалтерские услуги в Украине | Поиск инвестора в Украине